Aktuální informace a novinky

Chladírna se zpracovnou

26. dubna 2023

Chladicí box pro skladování masa na závěsné dráze. Podhled ze sendvičových PUR panelů v prostoru zpracovny. Lemování hygienickými PVC prvky.

Chladicí boxy Jeneč

26. dubna 2023

Dodávka a montáž dvou chladicích boxů s objemem 23 a 27 m3.

Chladírna pro zázemí restaurace

26. dubna 2023

Přístavba chladicího boxu pro potřeby restaurace o objemu 18 m3. Podkladní rám z ocelových žárově zinkovaných profilů založen na zemních vrutech.

Chladírny a mrazírny

15. listopadu 2022

V průběhu listopadu jsme dokončili vestavby chladicích a mrazicích boxů v zázemí prodejny maloobchodního řetězce. Dodávka obsahovala PIR panely pro stěny a strop boxů. Podlaha byla zhotovena z kompozitních panelů s povrchem z nerezové oceli s protiskluzovou úpravou. Dveře do boxů v nerezovém provedení se samozavíračem. Součástí dodávky byly nárazové ochrany stěn POLYSTO.

Opláštění skladovací haly

15. listopadu 2022

V letošním roce jsme provedli opláštění staré skladovací haly. Fasáda byla zhotovena ze sendvičových panelů s minerálním jádrem pro dosažení požadované požární odolnosti.

Chladicí a mrazicí boxy pro zázemí kuchyně

15. listopadu 2022

Během letních prázdnin jsme se podíleli na rekonstrukci zázemí školní jídelny. Naší dodávkou byly chladicí boxy pro maso, zeleninu, mléčné výrobky a mrazicí box na maso. Dodávka boxů byla včetně chladicí technologie.

Přidej se k nám!

6. května 2022

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol.

Mrazicí boxy Opočno

6. května 2022

V dubnu jsme realizovali stavbu dvou mrazicích boxů v Opočně. Komory budou sloužit pro zkoušení nových technologií v oblasti tepelných čerpadel. Dodávka se skládala ze stavby z izolačních PIR panelů, skladby podlahy, posuvných mrazírenských dveří a ventilu pro vyrovnání tlaků v boxu.

PF 2022

14. prosince 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Sportovní hala Podbořany

26. října 2020

V záři jsme dokončili dodávku stěnového opláštění na Sportovní hale v Podbořanech. Celková plocha o výměře cca 1400 m2 je tvořena stěnovými PIR panely v barvách RAL 9010, RAL 9007 a RAL 6011.