Aktuální informace a novinky

Přidej se k nám!

6. května 2022

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol.

Mrazicí boxy Opočno

6. května 2022

V dubnu jsme realizovali stavbu dvou mrazicích boxů v Opočně. Komory budou sloužit pro zkoušení nových technologií v oblasti tepelných čerpadel. Dodávka se skládala ze stavby z izolačních PIR panelů, skladby podlahy, posuvných mrazírenských dveří a ventilu pro vyrovnání tlaků v boxu.

PF 2022

14. prosince 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Sportovní hala Podbořany

26. října 2020

V záři jsme dokončili dodávku stěnového opláštění na Sportovní hale v Podbořanech. Celková plocha o výměře cca 1400 m2 je tvořena stěnovými PIR panely v barvách RAL 9010, RAL 9007 a RAL 6011.

Renovace střechy

26. října 2020

Jednou z častých realizací je výměna starého nefunkčního střešního pláště za nové střešní sendvičové panely. Na obrázcích níže je zobrazena výměna střešní krytiny nad sklářskou pecí. Původní trapézové plechy dosáhli konce své životnosti a nahrazeny byly sendvičovými panely s minerálním jádrem. Ochoz pro servisní účely v hřebenové části střechy je opláštěn akustickými panely pro snížení […]

Zchlazovací tunely

2. dubna 2020

V březnu jsme realizovali dodávku speciálních tunelů pro zchlazování pekařských výrobků. Sestava tunelů spojených pásovým dopravníkem umožňuje třístupňové zchlazení produktu v daném výrobním procesu. Dvířka na bocích a dně umožňují snadné čištění a zároveň poskytují přístup pro potřeby údržby a servisu chladiče vzduchu.

Hala Ledeč nad Sázavou

30. března 2020

Začátkem roku 2020 jsme dokončili opláštění haly v Ledči nad Sázavou. Stěny a střechu výrobní haly s podlahovou plochou 2400 m2 tvoří sendvičové panely s PIR pěnou. Skladovací část s plochou téměř 1000 m2 je opláštěna stěnovými panely s minerálním jádrem a střešními PIR panely. Součástí dodávky stavby jsou veškeré klempířské prvky.

EUROFROST Úžice

13. února 2019

V roce 2019 jsme se podíleli na výstavbě mrazírenských skladů EUROFROST Úžice. Naše dodávky zahrnují opláštění stěn a podhledu sendvičovými PIR panely tl.200 a 220 mm, střešní PIR panely a panely s minerálním jádrem pro konstrukce s požární odolností. Celková kapacita mraženého prostoru bude dosahovat objemu 44 000 m3 + chlazená manipulační rampa o objemu […]

Klimatizovaný sklad vajec

6. listopadu 2018

Ve třetím čtvrtletí jsme zrealizovali vestavbu klimatizovaného skladu s kapacitou až 60t vajec ve Velkých Albrechticích pro společnost SCHROM FARMS spol. s.r.o. Dále zakázka obsahovala dodávku a montáž dvou chladicích boxů včetně chladicí technologie.  

Chlazený sklad ovoce Židovice

23. května 2018

V květnu jsme zahájili výstavbu chlazeného skladu ovoce v Židovicích na Lounsku. Naše dodávky zahrnují nosnou ocelovou konstrukci, střešní krytinu a vestavbu chlazených komor z PUR panelů včetně chladírenských dveří a vstupních sekčních vrat. Celková skladovací kapacita činí 1500 m3