Aktuální informace a novinky

Chladírny a mrazírny

15. listopadu 2022

V průběhu listopadu jsme dokončili vestavby chladicích a mrazicích boxů v zázemí prodejny maloobchodního řetězce. Dodávka obsahovala PIR panely pro stěny a strop boxů. Podlaha byla zhotovena z kompozitních panelů s povrchem z nerezové oceli s protiskluzovou úpravou. Dveře do boxů v nerezovém provedení se samozavíračem. Součástí dodávky byly nárazové ochrany stěn POLYSTO.

Opláštění skladovací haly

15. listopadu 2022

V letošním roce jsme provedli opláštění staré skladovací haly. Fasáda byla zhotovena ze sendvičových panelů s minerálním jádrem pro dosažení požadované požární odolnosti.

Chladicí a mrazicí boxy pro zázemí kuchyně

15. listopadu 2022

Během letních prázdnin jsme se podíleli na rekonstrukci zázemí školní jídelny. Naší dodávkou byly chladicí boxy pro maso, zeleninu, mléčné výrobky a mrazicí box na maso. Dodávka boxů byla včetně chladicí technologie.

Přidej se k nám!

6. května 2022

Naše společnost rozšiřuje řady svých zaměstnanců a hledáme jak zkušené řemeslníky tak i absolventy odborných učilišť a škol.

Mrazicí boxy Opočno

6. května 2022

V dubnu jsme realizovali stavbu dvou mrazicích boxů v Opočně. Komory budou sloužit pro zkoušení nových technologií v oblasti tepelných čerpadel. Dodávka se skládala ze stavby z izolačních PIR panelů, skladby podlahy, posuvných mrazírenských dveří a ventilu pro vyrovnání tlaků v boxu.

PF 2022

14. prosince 2021

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2022 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Sportovní hala Podbořany

26. října 2020

V záři jsme dokončili dodávku stěnového opláštění na Sportovní hale v Podbořanech. Celková plocha o výměře cca 1400 m2 je tvořena stěnovými PIR panely v barvách RAL 9010, RAL 9007 a RAL 6011.

Renovace střechy

26. října 2020

Jednou z častých realizací je výměna starého nefunkčního střešního pláště za nové střešní sendvičové panely. Na obrázcích níže je zobrazena výměna střešní krytiny nad sklářskou pecí. Původní trapézové plechy dosáhli konce své životnosti a nahrazeny byly sendvičovými panely s minerálním jádrem. Ochoz pro servisní účely v hřebenové části střechy je opláštěn akustickými panely pro snížení […]

Zchlazovací tunely

2. dubna 2020

V březnu jsme realizovali dodávku speciálních tunelů pro zchlazování pekařských výrobků. Sestava tunelů spojených pásovým dopravníkem umožňuje třístupňové zchlazení produktu v daném výrobním procesu. Dvířka na bocích a dně umožňují snadné čištění a zároveň poskytují přístup pro potřeby údržby a servisu chladiče vzduchu.

Hala Ledeč nad Sázavou

30. března 2020

Začátkem roku 2020 jsme dokončili opláštění haly v Ledči nad Sázavou. Stěny a střechu výrobní haly s podlahovou plochou 2400 m2 tvoří sendvičové panely s PIR pěnou. Skladovací část s plochou téměř 1000 m2 je opláštěna stěnovými panely s minerálním jádrem a střešními PIR panely. Součástí dodávky stavby jsou veškeré klempířské prvky.