Izolace střechy


Bauder Logo HKS7

BauderPIR je zdokonalená polyuretanová pěna s vysokým PIR indexem a těmi nejdokonalejšími vlastnostmi.

BauderPIR je tepelný izolant vhodný od normální pochůznosti u ploché střechy až po extrémní zatížení.

Aplikace nadkrokevní izolace   Aplikace kombinované izolace   Vnitřní

Tepelná izolace z BauderPIR se vyznačuje vysokou technickou stálostí a dobrou rozměrnou stabilitou. Ve stavebnictví používané tepelné izolace z BauderPIR lze v závislosti  na měrné hmotnosti a krycí vrstvě  použít za běžných teplot. Krátkodobé zatížení až 250°C tyto tepelně izolace snesou bez poškození.
BauderPIR  je odolný horkému asfaltu s využitím na plochých střechách pod asfaltové pásy.
BauderPIR  je odolný plísním a hnilobě, netrouchnivý,pachově neutrální a fyziologicky bezpečný.

 

BauderPIR   BauderPIR PLUS

 

Využití nadkrokevní izolace u šikmých střech:

Novostavba

Pro novostavby nabízí firma Bauder dle energetických požadavků (nízkoenergetický dům, pasivní dům) nebo dle realizace (viditelné nebo částěčně, příp. dole zakryté střešní konstrukce, spodní konstrukce (např. betonová střecha)), mnoho systémových řešení, které budou odpovídat Vašim představám a požadavkům.

Šikmá střecha - novostavba Šikmá střecha - novostavba

 

Rekonstrukce

Pro dodatečnou tepelnou izolaci nebo dostavbu střechy nabízí firma Bauder rovněž četná řešení systémů provedená buď jako nadkrokevní tepelná izolace nebo v kombinaci s izolací mezi krokvemi – vždy energeticky optimálně přizpůsobená Vašim požadavkům a potřebám. Výhody těchto systémových řešení:Všechny sanační práce jsou prováděny z vnějška bez zásahu do vnitřního prostoru, aniž je třeba podstatně měnit architekturu domu.

Šikmá střecha - sanace Šikmá střecha - sanace

 

 

Využití izolace u plochých střech:

Novostavba

Při nové výstavbě lze v závislosti na podkladu kombinovat téměř libovolně různé Bauder systémové komponenty pro vytvoření střešní skladby, která optimálně odpovídá představám o užití budovy.

Plochá střecha - novostavba    Plochá střecha - novostavba    Plochá střecha - novostavba

 

 

 

Rekonstrukce

Pokud může při sanaci střechy zůstat původní střešní skladba, nabízí se zde řada výhod, i pokud původní střešní skladba již není funkční. Pokud je však původní skladba tak poškozená, že ji nelze zachovat, je nutné ji odstranit a následuje pokládka nové střešní skladby. Zda je zapotřebí zcela nová skladba, nebo původní může zůstat, Vám poradí technický poradce od firmy Bauder.

Plochá střecha - sanace Plochá střecha - sanace 2